wersja do wydruku Piotr Rewig 03.06.2016 14:20

Lista osób oczekujących na przydział lokali mieszkalnych

LISTA OSÓB OCZEKUJACYCH NA PRZYDZIAŁ LOKALI MIESZKALNYCH 2017
stan na: 09.11.2017 r.

LP. NAZWISKO I IMIĘ LICZBA PUNKTÓW
1. Rybiński Tomasz 45
2. Kozyra Andrzej 41
3. Radomski Piotr 39
4. Smolarek Zbigniew    36
5. Zielonka Ewelina 36
6. Kozyra Anna 35
7. Marciniak Daniel 35
8. Banietzka Ewa 33
9. Surówka Anna 33
10. Noworyta Krzysztof 33
11. Jura Anna 32
12. Gwiaździński Marcin 32
13. Pochroń Magdalena 32
14. Szmigielski Daniel 32
15. Marciniak Justyna 31
16. Śliwowska Barbara 31
17. Fibik Julianna 30
18. Gwiaździński Sławomir 30
19. Radosz Bogumił 29
20. Magiera Agnieszka 29
21. Stachowska Magdalena 29
22. Zajdowicz Barbara 28
23. Łęcka Katarzyna 28
24. Noga Krystyna 28
25. Mały Agnieszka 27
26. Woś Katarzyna  27
27. Jung Karolina 26
28. Sarwaryn Jadwiga 26
29. Klimiuk Leszek 25
30. Kwiatkowska Ewa 25
31. Łukasiewicz Katarzyna 23
32. Rusinek Edyta 23
33. Serafin Urszula  23
34. Radkiewicz Grzegorz 23
35. Zwada Wioleta 22
36. Roszczyk Renata 22
37. Łuczyńska Monika 22
38. Szymczak Dariusz 22
39. Skraba Małgorzata 22
40. Janczura Anna  22
41. Matuszak Agata  22
42. Banit Jolanta  22
43. Maciejewska Ewa 21
44. Stachowski Szymon 21
45. Rogoż Magdalena 20
46. Goda Katarzyna 20
47. Staszak Monika  20
48. Bałuk Barbara 20
49. Bałuk Stanisław 20
50. Babczyńska Teresa 20
51. Zielińska Agnieszka 19
52. Kramek Anna 19
53. Kłosińska Anastazja 19
54. Markiewicz Przemysław 19
55. Machaczka Monika 19
56. Klimczak Halina 19
57. Zawadzki Wojciech  19
58. Bilińska Agata  19
59. Andrejewicz Danuta     18
60. Marciniak Rafał 18
61. Babczyńska Martyna 18
62. Marysiak Violetta 18
63. Marysiak Damian 18
64. Lendzion Mariusz 17
65. Chelińska Małgorzata 17
66. Zadwórna Małgorzata 17
67. Zapała Marcin  17
68. Kargol Sylwia  16
69. Kucybała Agnieszka 16
70. Otulak Jolanta 15
71. Kubów Dariusz 15
72. Kulisz Robert 15
73. Iwańska Małgorzata 15
74. Gralak Mateusz 14
75. Fiedosewicz Dawid 14
76. Kulisz Sabina 14
77. Mazurczak Rafał   14
78. Rusewicz Martyna 14
79. Siemieniec Monika 14
80. Boryniec Bartłomiej 13
81. Leśniewska Justyna 13
82. Kulisz Krzysztof 13
83. Witczak-Pazera Teresa 12
84. Pióro Ryszard 12
85. Gęsiorska Agata 12
86. Jamrozik Igor 12
87. Durmaj Emil 12
88. Durmaj Paweł 12
89. Pisarski Marek 12
90. Wiśniewski Dariusz 12
91. Hanaczewska Małgorzata 12
92. Siebyła Igor 12
93. Siebyła Samuel 12
94. Stańczyc Paweł  12
95. Kwietniewski Krzysztof  12
96. Franczak Tadeusz 12
97. Antoniak Ewelina  12
98. Bąk Kornel 11
99. Siemieniec Łukasz  11
100. Bogdanowicz Ryszard 11
101. Kwietniewska Halina  11
102. Niedbała Marcin 11
103. Jackowska Oliwia 11
104. Kosiak Piotr 9
105. Smolański Łukasz 9
106. Smolański Tomasz 9
107. Przybysz Dariusz 9
108. Nowakowska Angelika 9
109. Sadłowska Martyna  9
110. Bernacka Kamila 8
111. Siebyła Oskar 8
112. Leśkiewicz Justyna  8
113. Pawlak Jan  8
114. Pierszała Sylwia  7
115. Jung Filip  7
116. Kopacz Michał  7
117. Wałęska Justyna 7
118. Burak Grzegorz 6
119. Sałamaj Marzena  6
120. Kobza Klaudia  6
121. Iwanowski Piotr  6
122. Noga Marta  6
123. Czechowicz Paulina 5
124. Stepień Krzysztof 5
125. Janiak Katarzyna 5
126. Kołosowicz Nikol 5
127. Kozak Mateusz 5
128. Otulak Daria  5
129. Tymczyk Anna  5
130. Wiśniewska Beata  5
131. Sawa Michał 5
132. Spera Anna  4
133. Czechowicz Martyna 3
134. Woźniak Filip 3
135. Lorkowski Krystian 3
136. Kozak Katarzyna  3
137. Siebyła Oliwier  5
138. Miśko Roman 2
139. Kulisz Klaudia 2
140. Woźniak Jakub  2
141. Włoch Adam  2
142. Mała Alicja  2
143. Wartalska Karolina 2
144. Janus Łukasz  1
145. Surma Klaudia  1
146. Jasionowicz Kamila  0
147. Sarwaryn Damian 0
148. Kołcz Bogdan  0
149. Szymański Mariusz -2

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Lista osób oczekujących na przydział lokali mieszkalnych
Podmiot udostępniający informację:Gmina Miejska Złotoryja
Informację opublikował:Piotr Rewig
Informację wytworzył:Anna Łęcka
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:03.06.2016 14:20