wersja do wydruku Piotr Rewig 03.06.2016 21:48

Lista osób oczekujących na przydział lokali do remontu

LISTA OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA PRZYDZIAŁ LOKALI DO REMONTU NA 2017 r.  
  stan na: 17.08.2017  r.

LP. NAZWISKO I IMIĘ LICZBA PUNKTÓW
1. Pękała Aneta 29
2. Sieradzki Marcin 28
3. Jędrysiak Anna  28
4. Jabłoński Tomasz 28
5. Chudziński Jarosław 27
6. Surma Magdalena 26
7. Krzesicki Robert 25
8. Paszylka Mariola 25
9. Nawieśniak Krzysztof  25
10. Okoń Agnieszka 24
11. Pamuła Grzegorz 22
12. Frankiewicz Tomasz 22
13. Borycki Paweł 21
14. Chorostecka Katarzyna 21
15. Filipowska Iwona  21
16. Ciupa Robert 21
17. Tomala Dariusz 21
18. Kruszczyńska Małgorzata 20
19. Pawlukiewicz Renata 20
20. Sidor Tomasz  20
21. Kuliberda-Kubicz Andrzej 19
22. Obłaźny Paweł 19
23. Niedbała Daniel  19
24. Mistak Tadeusz 19
25. Pawłowicz Kamila  19
26. Jankowski Michał  19
27. Trocka Aleksandra 19
28. Różańska Iwona  19
29. Jamrozik Marcin 18
30. Maciejewska Joanna 18
31. Drzewiecki Paweł 17
32. Zwada Andrzej 17
33. Parkasiewicz Dominik 17
34. Rachwał Elżbieta 17
35. Pilarowski Adam 17
36. Szapował Izabela 17
37. Mizera Justyna 16
38. Bogacka Ewelina 16
39. Leśniak Jan 15
40. Mularczyk Krzysztof 15
41. Misiek Łukasz 15
42. Niedbała Paweł 15
43. Burak Zofia 15
44. Zazula Mariusz  14
45. Nowakowski Władysław 14
46. Płowiec Ewa 14
47. Baranowski Grzegorz  14
48. Surma Krystyna 14
49. Dawid Wojciech 14
50. Krupa Kamil 13
51. Bogdan Piotr 13
52. Zoła Kazimierz 13
53. Pawłowicz Patrycja  13
54. Zazuliński Jacek  13
55. Wełyczko Marcela 12
56. Mały Michał 12
57. Insiak Katarzyna 12
58. Siebyła Krzysztof  12
59. Smaza Ewa 12
60. Artym Katarzyna  12
61. Mutwil Patryk 11
62. Termyna Łukasz  11
63. Niedbała Adam 11
64. Abramowski Jarosław  11
65. Gac Ryszard  11
66. Zaremba Karolina  10
67. Borycki Andrzej 10
68. Szczogiel Aneta 10
69. Wilczyńska Joanna 10
70. Krupa Inez 9
71. Płowiec Tomasz  9
72. Wankiewicz Angelika  9
73. Gurdziel Wiktoria  9
74. Wankiewicz Robert 8
75. Dudek Sabina 8
76. Wiśniewska Angelika 8
77. Kowalski Krzysztof  8
78. Świerkowski Zbigniew  8
79. Porębska Jolanta 7
80. Głąb Dorota 7
81. Burak Magdalena 7
82. Zielińska Barbara 7
83. Szymczyk Wioleta 7
84. Nowakowski Gracjan  7
85. Leszczewicz Paweł 5
86. Skrzeczek Monika 5
87. Baraniak Mateusz 5
88. Sabura Damian 5
89. Matuszewska Alicja 5
90. Sobolewski Adam 5
91. Goleń Marcin 5
92. Duda Anna  5
93. Gawron Katarzyna  5
94. Olejnik Damian 3
95. Lizoń Radosław 3
96. Lizoń Mateusz 3
97. Romaniuk Karolina 3
98. Insiak Krzysztof 3
99. Marciniak Przemysław 3
100. Matuszewski Szymon  3
101. Matuszak Mateusz  3
102. Skrzypczyk Dawid 2
103. Pieńkos Jakub  2
104. Kalityński Kamil  2
105. Sowiński Bogusław  2
106. Nowicki Dawid 1
107. Dudzic Marta  1
108. Penszko Patrycja  1
109. Bernacki Mirosław  0
110. Pawłowski Mateusz  0
111. Bajor Janusz  0
112. Kotrys Tomasz 0

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Lista osób oczekujących na przydział lokali do remontu
Podmiot udostępniający informację:Gmina Miejska Złotoryja
Informację opublikował:Piotr Rewig
Informację wytworzył:Anna Łęcka
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:03.06.2016 21:48

Rejestr zmian dokumentu

pokaż