wersja do wydruku Piotr Rewig 20.06.2003 23:50

Skład Rady Miasta

Przewodniczący Rady Miejskiej
Wiesław Woźniak
 

Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej
Krystyna Widulińska
 

Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej
Stanisław Sołtysik
 

Radni:
Leszek Antonowicz
Roman Gorzkowski

Agnieszka Kopińska

Stanisław Korzeniewski
Kinga Maciejak
Bożena Matecka - na mocy uchwały Nr XXIII / 141 / 2004 Rady Miejskiej w Złotoryi z dnia 9 lipca 2004r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego.

Jerzy Moskot
Tadeusz Oleksów
Jadwiga Rogoż
Jadwiga Szeląg
Waldemar Wilczyński
Krystyna Woźniak
Stanisław Wójcik
 

Komisja Rewizyjna
Bożena Matecka - na mocy uchwały Nr XXIII / 141 / 2004 Rady Miejskiej w Złotoryi z dnia 9 lipca 2004r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego.
Stanisław Wójcik

Roman Gorzkowski
Jadwiga Szeląg
Krystyna Woźniak
Kinga Maciejak
Leszek Antonowicz

Stanisław Korzeniewski

Jerzy Moskot

Jadwiga Rogoż
Tadeusz Oleksów
Waldemar Wilczyński

Agnieszka Kopińska



Komisja Budżetu i Finansów
Stanisław Sołtysik - przewodniczący
Krystyna Woźniak
Krystyna Widulińska
Stanisław Wójcik
Jadwiga Szeląg
Stanisław Korzeniewski
Jerzy Moskot
Leszek Antonowicz

Agnieszka Kopińska

Kinga Maciejak

Jadwiga Rogoż
Roman Gorzkowski
Waldemar Wilczyński

Komisja Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej
Roman Gorzkowski - przewodniczacy
Jerzy Moskot
Kinga Maciejak
Krystyna Widulińska
Jadwiga Rogoż
Leszek Antonowicz
Tadeusz Oleksów
Waldemar Wilczyński

Agnieszka Kopińska

Krystyna Woźniak
Stanisław Sołtysik
Stanisław Korzeniewski
Stanisław Wójcik

Komisja Spraw Społecznych
Jadwiga Szelag - przewodnicząca
Bożena Matecka - na mocy uchwały Nr XXIII / 141 / 2004 Rady Miejskiej w Złotoryi z dnia 9 lipca 2004r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego.
Tadeusz Oleksów
Kinga Maciejak
Krystyna Woźniak
Jadwiga Rogoż
Roman Gorzkowski
Stanisław Korzeniewski
Jerzy Moskot
Leszek Antonowicz
Stanisław Sołtysik
Krystyna Widulińska

Agnieszka Kopińska

Stanisław Wójcik

Waldemar Wilczyński

Komisja Gospodarcza
Jadwiga Rogoż
Krystyna Widulińska
Waldemar Wilczyński
Stanisław Wójcik
Stanisław Korzeniewski
Bożena Matecka - na mocy uchwały Nr XXIII / 141 / 2004 Rady Miejskiej w Złotoryi z dnia 9 lipca 2004r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego.

Stanisław Sołtysik
Tadeusz Oleksów

Agnieszka Kopińska

Jadwiga Szelag

Kinga Maciejak

Krystyna Woźniak

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Skład Rady Miasta
Podmiot udostępniający informację:Gmina Miejska Złotoryja
Informację opublikował:Piotr Rewig
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:20.06.2003 23:50

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
11.12.2006 10:27 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
15.02.2006 08:54 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
15.02.2006 08:53 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
10.01.2006 13:18 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
08.11.2005 15:05 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
08.11.2005 11:13 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
13.04.2005 09:43 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
09.11.2004 09:32 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
27.08.2004 13:30 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
10.08.2004 12:38 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
10.08.2004 12:35 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
17.10.2003 09:23 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
15.07.2003 22:41 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)