INFORMACJA
o składzie obwodowych komisji wyborczych w Złotoryi
dla wyborów do Sejmu RP i Senatu RP
zarządzonych na dzień 9 października 2011 roku

Na podstawie § 10 ust. 1 Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. (MP Nr 30, poz. 345) podaję do publicznej wiadomości składy obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborców zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Obowodowa Komisja Wyborcza Nr 1
z siedzibą w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowym "VITBIS"
 Złotoryja, ul. Legnicka 31.

  1. Krzysztof Zamojski - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Dariusz Pawlukiewicz - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Janina Kuczyńska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  4. Aleksandra Szapował - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Monika Barcik - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Krzysztof Iwiński - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Ewa Dacko - miejsce zamieszkania Złotoryja
  8. Krystyna Szapował - miejsce zamieszkania Złotoryja


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
z siedzibą w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji w Złotoryi, pl. Reymonta 5

  1. Genowefa Mazur - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Justyna Wojtczak - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Jacek Szymański - miejsce zamieszkania Złotoryja
  4. Teresa Trybulska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Magdalena Tur - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Ewa Zapart-Czasławska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Anna Okręglicka - miejsce zamieszkania Złotoryja
  8. Anna Łęcka - miejsce zamieszkania Złotoryja
     

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym w Złotoryi, ul. Kolejowa 4

  1. Halina Zamojska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Paweł Skiba - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Stanisław Kubicz - miejsce zamieszkania Złotoryja
  4. Agata Arian - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Aleksandra Krawczyk - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Joanna Markowska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Jerzy Szmydyński - miejsce zamieszkania Złotoryja
  8. Agnieszka Pogońska - miejsce zamieszkania Złotoryja

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
z siedzibą w w Szkole Podstawowej nr 3 w Złotoryi, ul. Wilcza 41

  1. Teresa Tokarz - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Elżbieta Kowalska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Adam Krupa - miejsce zamieszkania Złotoryja
  4. Barbara Tomiczek - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Małgorzata Huriez - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Iwona Pietruszczak - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Monika Wrześniak - miejsce zamieszkania Złotoryja
  8. Lidia Madeja - miejsce zamieszkania Złotoryja


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi, pl. Niepodległości 7

  1. Tomasz Stefański - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Małgorzata Leśniewska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Teresa Węglińska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  4. Danuta Hajnowska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Paweł Pitura - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Mariusz Markowski - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Katarzyna Haładus - miejsce zamieszkania Złotoryja
  8. Marta Zielińska - miejsce zamieszkania Złotoryja


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
z siedzibą w Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi, ul. Wojska Polskiego 50

  1. Krystyna Efinowicz - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Anna Okulska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Emilia Grocka - miejsce zamieszkania Złotoryja
  4. Anna Janczura - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Marek Wiśniewski - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Anna Zapart-Dechnik - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Irena Szczypel - miejsce zamieszkania Złotoryja
  8. Natalia Widomska - miejsce zamieszkania Złotoryja
     

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
z siedzibą w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Złotoryi, ul. Górnicza 21/23

  1. Tomasz Rychter - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Piotr Wodniak - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Tomasz Błażejowski - miejsce zamieszkania Złotoryja
  4. Mieczysława Zatorska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Joanna Pitura - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Monika Samburska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Inez Krupa - miejsce zamieszkania Złotoryja
  8. Wioletta Łaskawiec-Wilk - miejsce zamieszkania Złotoryja

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
z siedzibą w Szpitalu im. Andrzeja Wolańczyka w Złotoryi, ul. Hoża 11

  1. Anna Stefańska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Grażyna Muraszka - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Anna Brojakowska - miejsce zamieszkania Złotoryja 
  4. Małgorzata Piątkowska - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Barbara Kusiak - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Przemysław Markiewicz - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Beata Manowiec - miejsce zamieszkania Złotoryja

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9
z siedzibą w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi, ul. Szpitalna 9

  1. Mateusz Zbęk - miejsce zamieszkania Złotoryja
  2. Jadwiga Hajduk - miejsce zamieszkania Złotoryja
  3. Regina Krupa - miejsce zamieszkania Złotoryja
  4. Małgorzata Jamrozik - miejsce zamieszkania Złotoryja
  5. Barbara Mucha - miejsce zamieszkania Złotoryja
  6. Drążkiewicz Paula - miejsce zamieszkania Złotoryja
  7. Joanna Petters - miejsce zamieszkania Złotoryja
     
     

Burmistrz Miasta
 /-/ Ireneusz Żurawski

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:INFORMACJA o składzie obwodowych komisji wyborczych w Złotoryi dla wyborów do Sejmu RP i Senatu RP zarządzonych na dzień 9 października 2011 roku
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Złotoryi Pl. Orląt Lwowskich 1, 59-500 Złotoryja
Informację opublikował:Piotr Rewig
Data publikacji:21.09.2011 09:17
Wytworzył lub odpowiada za treść:Tadeusz Kozak
Informację aktualizował:Piotr Rewig
Data aktualizacji:27.09.2011 13:52
Liczba wyświetleń dokumentu: 370