INFORMACJA

Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotoryi

z dnia 30 marca 2015 r.

w sprawie składu, siedziby i pełnionych dyżurach

Miejska Komisja Wyborcza w Złotoryi podaje do publicznej wiadomości:

  1. Skład Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotoryi
    Irena Szczypel – Przewodniczący
    Joanna Sosa-Misiak – Zastępca Przewodniczącego
    Elżbieta Bałtrukiewicz - członek
    Małgorzata Wnęk – członek
    Zbigniew Perlak – członek
    Danuta Lechowicz - członek
    Monika Chrzanowska - członek
  2. Siedziba Miejskiej Komisji w Złotoryi :
    Urząd Miejski w Złotoryi, plac Orląt Lwowskich 1, sala nr 10, I piętro.
  3. Dyżury Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotoryi

 

Data

od godz. do godz.

08.04.2015

14:00-15:00

10.04.2015

14:00-15:00

15.04.2015

14:00-15:00

17.04.2015

14:00-15:00

19.04.2015

07:00-21:00

Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotoryi

/-/ Irena Szczypel

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotoryi z dnia 30 marca 2015 r. w sprawie składu, siedziby i pełnionych dyżurach
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Złotoryi Pl. Orląt Lwowskich 1, 59-500 Złotoryja
Informację opublikował:Piotr Rewig
Data publikacji:30.03.2015 13:57
Wytworzył lub odpowiada za treść:Tadeusz Kozak
Informację aktualizował:Piotr Rewig
Data aktualizacji:30.03.2015 13:57
Liczba wyświetleń dokumentu: 233