LISTA OSÓB OCZEKUJACYCH NA PRZYDZIAŁ LOKALI MIESZKALNYCH - 2020 r.
stan na: 05.11.2020 r.

Lp. Nazwisko i imię LICZBA PUNKTÓW
1. Jura Anna 48
2. Kozyra Anna 48
3. Smolarek Zbigniew    46
4. Marciniak Justyna 46
5. Jung Karolina 46
6. Banietzka Ewa 46
7. Rusinek Edyta 46
8. Marciniak Daniel 46
9. Gwiaździński Marcin 45
10. Radosz Bogumił 44
11. Magiera Agnieszka 44
12. Noworyta Krzysztof 44
13. Sarwaryn Jadwiga 41
14. Zajdowicz Barbara 41
15. Rogoż Magdalena 41
16. Pochroń Magdalena 40
17. Gwiaździński Sławomir 39
18. Mały Agnieszka 38
19. Pękała Aneta 38
20. Staszak Monika  37
21. Maciejewska Ewa 36
22. Łukasiewicz Katarzyna 36
23. Surma Magdalena 35
24. Zwada Wioleta 33
25. Mazurczak Rafał   33
26. Kraska Paulina 33
27. Kwiatkowska Ewa 32
28. Szmigielski Daniel 32
29. Andrejewicz Danuta     31
30. Marciniak Rafał 31
31. Łuczyńska Monika 31
32. Janczura Anna  30
33. Radkiewicz Grzegorz 30
34. Serafin Urszula  29
35. Goda Katarzyna 29
36. Lendzion Mariusz 28
37. Zielińska Agnieszka 28
38. Kosiak Piotr 28
39. Kramek Anna 28
40. Kłosińska Anastazja 28
41. Noga Krystyna 28
42. Klimczak Halina 28
43. Pisarski Marek 27
44. Zawadzki Wojciech  27
45. Bałuk Barbara 27
46. Bałuk Stanisław 27
47. Ciupa Robert 27
48. Otulak Jolanta 26
49. Kubów Dariusz 26
50. Roszczyk Renata 26
51. Chelińska Małgorzata 26
52. Zadwórna Małgorzata 26
53. Mizera Justyna 25
54. Kargol Sylwia  25
55. Dul Małgorzata 25
56. Zapała Marcin  25
57. Porębska Jolanta 25
58. Kulisz Krzysztof 24
59. Dutkiewicz Magda 24
60. Gralak Mateusz 23
61. Fiedosewicz Dawid 23
62. Kulisz Sabina 23
63. Machaczka Monika 23
64. Rusewicz Martyna 23
65. Bilińska Agata  23
66. Siemieniec Monika 22
67. Iwańska Małgorzata 22
68. Witczak-Pazera Teresa 21
69. Gęsiorska Agata 21
70. Jamrozik Igor 21
71. Durmaj Emil 21
72. Durmaj Paweł 21
73. Krupa Kamil 21
74. Bąk Kornel 20
75. Siemieniec Łukasz  20
76. Hanaczewska Małgorzata 20
77. Siebyła Igor 20
78. Siebyła Samuel 20
79. Leśniewska Justyna 19
80. Smolański Łukasz 18
81. Smolański Tomasz 18
82. Spera Anna  18
83. Przybysz Dariusz 18
84. Boryniec Bartłomiej 17
85. Bogdanowicz Ryszard 17
86. Stańczyc Paweł  17
87. Kwietniewski Krzysztof  17
88. Franczak Tadeusz 17
89. Antoniak Ewelina  17
90. Leśkiewicz Justyna  17
91. Szczogiel Aneta 16
92. Pierszała Sylwia  15
93. Jung Filip  15
94. Kopacz Michał  15
95. Wałęska Justyna 15
96. Jarzembowska Magdalena 15
97. Szymański Mariusz 14
98. Marysiak Violetta 14
99. Marysiak Damian 14
100. Siebyła Oskar 14
101. Nowakowska Angelika 14
102. Sadłowska Martyna  14
103. Łyszewska Wioleta 13
104. Czechowicz Paulina 12
105. Stepień Krzysztof 12
106. Janiak Katarzyna 12
107. Burak Grzegorz 12
108. Wartalska Karolina 12
109. Szapował Anna 12
110. Kacprzak Michał 12
111. Oziemska Ewa 12
112. Kołosowicz Nikol 11
113. Pawlak Jan  11
114. Szestak Krystian 11
115. Sałamaj Marzena  10
116. Nowicki Dawid 10
117. Kobza Klaudia  10
118. Iwanowski Piotr  10
119. Noga Marta  10
120. Kowalski Mateusz 10
121. Czechowicz Martyna 9
122. Woźniak Filip 9
123. Lorkowski Krystian 9
124. Bugiera Adam 9
125. Siebyła Oliwier  8
126. Otulak Daria  8
127. Tymczyk Anna  8
128. Wiśniewska Beata  8
129. Sawa Michał 8
130. Kobeszko Katarzyna 8
131. Miśko Roman 7
132. Woźniak Jakub  7
133. Włoch Adam  7
134. Mała Alicja  7
135. Kozak Katarzyna  7
136. Nowak Natalia 7
137. Szapował Magdalena 7
138. Wójcik Barbara 7
139. Janus Łukasz  5
140. Surma Klaudia  5
141. Kusinova Anna 5
142. Dacko Patrycja 4
143. Jasionowicz Kamila  3
144. Sarwaryn Damian 3
145. Kołcz Bogdan  3
146. Radkiewicz Andrzej 3
147. Gawrońska Weronika  3
148. Siatecki Adrian 2
149. Bernacka Klaudia 2
150. Kostiw Sara 2
151. Sieniuta Daria 2
152. Stępień Sandra 2
153. Chaładus Robert 1
154. Gawron Matusz 1
155. Gawron Dominika 1
156. Bigos Michał  1
157. Machul Sławomir 0
158. Brzozowska Jadwiga 0
159. Sawczyk Patryk 0
160. Tychowska Małgorzata 0

INFORMACJA

Osobom umieszczonym na liście osób oczekujących na przydział Lokali mieszkalnych przysługuje prawo wniesienia zastrzeżeń do listy  w terminie 14 dni tj. od wywieszenia listy do dnia 18.06.2020 r.
Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące ogłoszonej listy osób oczekujących na przydział lokali wyjaśniane są w Urzędzie Miejskim w Złotoryi ( parter, pok. nr 1 oraz pod nr tel. 76 8779 133 ) od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00 do 15:00 oraz w piątki od 7:30 do 14:30.

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Lista osób oczekujących na przydział lokali mieszkalnych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Złotoryi Pl. Orląt Lwowskich 1, 59-500 Złotoryja
Informację opublikował:Piotr Rewig
Data publikacji:09.11.2020 14:20
Wytworzył lub odpowiada za treść:Anna Łęcka
Informację aktualizował:Piotr Rewig
Data aktualizacji:10.11.2020 12:59
Liczba wyświetleń dokumentu: 2943