LISTA OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA PRZYDZIAŁ LOKALI DO REMONTU NA - 2021 r.  
  stan na: 09.07.2021  r.

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Noworyta Krzysztof 49
2. Sobańska Agata  40
3. Nowakowski Władysław 38
4. Jasionowicz Małgorzata 38
5. Jamrozik Marcin 36
6. Szymczak Dariusz 36
7. Pamuła Grzegorz 36
8. Baranowski Grzegorz  36
9. Zwada Andrzej 33
10. Chorostecka Katarzyna 33
11. Filipowska Iwona  33
12. Frankiewicz Tomasz 33
13. Kulisz Robert 31
14. Kruszczyńska Małgorzata 31
15. Kramek Anna 31
16. Nawieśniak Krzysztof  31
17. Bałuk Stanisław 30
18. Stachowski Szymon 30
19. Leśniak Jan 29
20. Zazula Mariusz  28
21. Pilarowski Adam 27
22. Banit Jolanta  27
23. Wełyczko Marcela 26
24. Mały Michał 26
25. Płowiec Ewa 26
26. Różańska Iwona  26
27. Mularczyk Krzysztof 25
28. Misiek Łukasz 25
29. Pawlukiewicz Renata 25
30. Niedbała Paweł 25
31. Sidor Tomasz  25
32. Mizera Małgorzata 25
33. Babczyńska Martyna 24
34. Skrzypczyk Dawid 24
35. Matuszak Patrycja 24
36. Mutwil Patryk 23
37. Termyna Łukasz  23
38. Siebyła Krzysztof  23
39. Wankiewicz Robert 23
40. Marciniak Maria 23
41. Kot Marta 23
42. Insiak Katarzyna 22
43. Bogdan Piotr 22
44. Romaniuk Karolina 22
45. Tomala Dariusz 22
46. Płowiec Tomasz  21
47. Zaremba Karolina  21
48. Dawid Wojciech 21
49. Patron Agnieszka 21
50. Borycki Andrzej 20
51. Posłuszna Alicja 20
52. Wilczyńska Joanna 19
53. Głąb Dorota 18
54. Leszczewicz Paweł 18
55. Gac Ryszard  18
56. Zazuliński Jacek  18
57. Burak Magdalena 17
58. Zielińska Barbara 17
59. Wiśniewska Angelika 17
60. Marysiak Violetta 17
61. Abramowski Jarosław  17
62. Jackowska Oliwia 17
63. Niedbała Marcin 17
64. Stepień Marta  17
65. Szuszkiewicz Grzegorz 17
66. Jarzembowska Magdalena 16
67. Skrzeczek Monika 15
68. Baraniak Mateusz 15
69. Gurdziel Wiktoria  15
70. Matuszewska Alicja 14
71. Sobolewski Adam 14
72. Kozak Mateusz 14
73. Szapował Anna 14
74. Kowalski Krzysztof  13
75. Świerkowski Zbigniew  13
76. Kaczmarek Monika 13
77. Lubiniecka Barbara 13
78. Insiak Krzysztof 12
79. Marciniak Przemysław 12
80. Kucybała Agnieszka 12
81. Mały Robert 11
82. Krupa-Frankiewicz Artur 11
83. Pieńkos Piotr 11
84. Gawron Katarzyna  10
85. Chaładus Robert 10
86. Chmielowski Damian  10
87. Matuszewski Szymon  9
88. Matuszak Mateusz  9
89. Ozga Adrian   9
90. Potoczny Paweł 8
91. Staniek Małgorzata 8
92. Penszko Marlena 8
93. Tkacz Adrian  8
94. Jaworski Paweł   8
95. Penszko Patrycja  7
96. Kalityński Kamil  7
97. Sowiński Bogusław  7
98. Błaszczyk Sebastian 7
99. Kozioł Joanna 7
100. Bernacki Mirosław  5
101. Pawłowski Mateusz 5
102. Balicki Paweł 5
103. Sidorowicz Rafał  4
104. Gmerek Grzegorz 3
105. Walicki Zbigniew 3
106. Bäcker Ireneusz 3
107. Sambor Ewa  2
108. Tkacz Sebastian 1
109. Blicharski Robert 1
110. Nenkin Krzysztof   0
111. Lizoń Marta  0
112. Aronowski Mateusz -3

INFORMACJA

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące ogłoszonej listy osób oczekujących na przydział lokali wyjaśniane są w Urzędzie Miejskim w Złotoryi (parter, pok. nr 1 oraz pod nr tel. 76 8779 100) od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00 do 15:00 oraz w piątki od 7:30 do 14:30.

 

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Lista osób oczekujących na przydział lokali do remontu
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Złotoryi Pl. Orląt Lwowskich 1, 59-500 Złotoryja
Informację opublikował:Piotr Rewig
Data publikacji:09.07.2021 14:48
Wytworzył lub odpowiada za treść:Anna Łęcka
Informację aktualizował:Piotr Rewig
Data aktualizacji:12.07.2021 15:03
Liczba wyświetleń dokumentu: 5245