x 
Drukuj
Piotr Rewig 10.07.2003 17:00

Komisje Rady Miejskiej

­

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
Stanisław Sołtysik
 

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

 

Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej
Roman Gorzkowski
 

Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych
Jadwiga Szelag

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Komisje Rady Miejskiej
Podmiot udostępniający informację:Gmina Miejska Złotoryja
Informację opublikował:Piotr Rewig
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:10.07.2003 17:00

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
29.02.2008 13:46 Edycja dokumentu (Paweł Kochanowski)
11.12.2006 10:45 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
27.08.2004 13:31 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)
15.07.2003 22:41 Edycja dokumentu (Piotr Rewig)